HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yangın ve Güvenlik Sistemleri Alanında Günümüzde Kullanılanın Son Teknolojilerin İncelenmesi ve Bu Sistemleri Kullanacak Kişilere Yararlı Olma Amacı Öncelikle Hedeflenmiştir. Aynı Zamanda Elektronik Güvenlik Sistemleri Konusunda İhtiyaç Duyan Kişilere Danışmanlık Hizmeti Verilmesi İkinci Amaç Olarak Hedeflenmiştir.

Yaklaşık 15 Yıllık Bir Süredir Yangın Sistemleri ve Diğer Elektronik Güvenlik Sistemleri Alanında Çalışmaktayız. Orta ve Özellikle Büyük Çaplı Elektronik Güvenlik Projelerinin Tasarlanması ile Uygulanması Aşamalarında Yönetim Tecrübemiz Bulunmaktadır. Öncelikle Güvenlik İhtiyaçlarınıza Göre Güvenlik Risk Analizi ve Danışmanlık Hizmeti Vermekteyiz. İkinci Aşamada Güvenik İhtiyaçlarınıza Uygun Son Teknoloji Yangın ve Güvenlik Sistemi Projelerinizin Oluşturulması ile Uygun Teknoloji Seçim İşlemleri Yapmaktayız. Üçüncü Aşamada İse Teknoloji ve Projelere Uygun Olarak En Uygun Maliyet İle Projenin Satın Alınması İşlemlerine Destek Vermekteyiz. Dördüncü ve Son Aşmada İse Projenin Güvenlik İhtiyacına Uygun Olarak Doğru Uygulanmasının Denetlenmesi ile Amaçlara Ulaşılması Hedeflenmektedir.

Yangın ve Güvenlik Sistemleri İhtiyaçlarınızda, Doğru Sistem, Doğru Proje, İhtiyaç ve Maliyet Olarak En Uygun Ürün, Doğru Bir Uygulama İçin Sizlere Destek Olmaktan Memnuniyet Duyacağız.

Saygılarımızla…